сите категории
EN

Производот Категорија

Гледајќи во иднината, подготвени сме да соработуваме со наши пријатели од целиот свет за заеднички развој.

За насКариера

Ningbo Kareer Import and Export Co., Ltd. Established in 2017, is a professional company integrating product production with sales and service within the company.

Компанијата се наоѓа во Кина Текстилен Сити - округ Кекиао, Шаоксинг. Површината на фабриката е 3,500 метри квадратни и располага со 6 целосни производни линии за преработка на текстил. Акредитирани од BSCI во 2021 година. Плетените производи го поминаа тестот на квалификувани институции од трети страни, како што се AZO, постојаност на боја (одделение 4-5), дисперзирани бои, стабилност на димензиите, отпорност на пламен итн. Сите индикатори ги исполнуваат соодветните меѓународни и националните стандарди. Добро е препознаен од домашни и странски клиенти.

Зошто да не изберете

Гледајќи во иднината, подготвени сме да соработуваме со наши пријатели од целиот свет за заеднички развој.

Последен блог и вести