сите категории
EN

Дома> Вести

Нека нашето ќебе ви донесе поинаква топлина во студената зима

Време: 2021-12-09 Посети: 61

1

Несвесно, чекорите на зимата се приближуваат, или барем се чувствува како во зима - во поголемиот дел од земјата. Освен ако сте толку среќни, родени сте во место каде што сите годишни времиња како пролетта, сега секој народ трпеше студени зимски ноќи. Во тоа време, топлиот јорган е особено важен.

Најдобар комбинезон: класичните двослојни ќебиња од фланел и шерпа ви носат двојна топлина.

2

За повеќето фланели со шерпа ќебе стилот не е важен, важен е квалитетот. Ако сте на пазар со манти, сега е вашата шанса да ги фатите овие ќебиња што ги носат илјадници луѓе во Амазон.

На продажба во одбрани бои пред Божиќ, реверзибилното фрлање со добар квалитет од едната страна и шерпа од другата страна. Мерете 60 инчи на 80 инчи, фрлањето не само што е добро во употреба, туку и има добра големина и тежина за патување.

ПОВРЗАНО: Ги повикуваме сите купувачи. Бушаво вештачко крзно со шерпа ќебе на голема распродажба.

Бушавото вештачко крзно со шерпа ќебе моментално е на располагање во 10 бои, вклучително и класична боја во сина и други бои. Додека цената варира во зависност од бојата за која ќе се одлучите, некои стилови се на продажба за нешто повеќе од 20 долари.

3

Ќебето со бушава вештачко крзно има повеќе од 2000 оценки со пет ѕвезди од Амазон на кои им се допаѓа изгледот и чувството: ова беше едно од моите омилени ќебиња во зима кога лежев на креветот; толку е соодветно, не е премногу тежок и премногу лесен, тоа е навистина ценето.

Без разлика дали сте на празничен шопинг или за членови на семејството, фланелот со шерпа ќебе е добар избор. www.kareer.com на google ќе ги најдете сите различни ќебиња што ги сакате.