сите категории
EN

Дома> Контактирајте нѐ

Да стапат во контакт

АДРЕСА:

бр. 816 Anhua North Road, Keqiao Kebei Industry Park, Qixian Street, Keqiao District, Shaoxing, Жеџијанг

ТЕЛ:

86-13056700505

E-MAIL:

[заштитена по е-пошта]

факс:

-86 5755 88730505-

Испраќам барање